.


2007


24.06.2007 - POLANA ZA DZIAŁKAMI  - II WYŚCIG

Pierwotnie zamierzałem zatytułować ten tekst bardzo poważnie
czyli -  
" GDZIE K.... BARANIE JEDZIESZ ! "

Dane mi było spotkać na trasie wspaniałego zawodnika który w taki właśnie sposób dodawał sobie otuchy podczas wyścigu Elity pozdrawiając jakże szczerze i swojsko napotkanego ludka. Przez grzeczność nie wspomnę, że tak dumnie i wyniośle  "to ono" starało się reprezentować barwy pewnego klubu z Bytowa.
Tegoroczna BXC została okrojona do trzech wyścigów - podstęp to jakiś czy, SIC !!! Lang Team też w tym roku wyraźnie spasował kierując się jednak w stronę typowej komercji. Tu komercji nie było. Frekwencja niestety co ze smutkiem muszę stwierdzić dużo poniżej zakładanej i zapowiadanej. Zadaję sobie pytanie kto to naprawdę jeszcze organizuje i podziwiam szczerze Jerzego, który dwoił się i troił dzielnie znosząc wszelkie uwagi.
Będąc byłym pomocnikiem, a obecnie jedynie wielkim entuzjastą imprezy, poczuwam się do poczynienia swoistych obserwacji. Większość ludzi wyłączając normalnych snobów zachowywała się normalnie. Cieszyła radość maluchów z prawdziwej zawziętości w ściganiu. Cieszyła wspomniana zawziętość prawdziwych amatorów którzy byli dublowani. Pogoda płatała wielkie deszczowe figle co podniosło znacznie efektowność imprezy okraszając ją wspaniałym błotkiem.

Resztę dopiszcie sobie sami przeglądając zdjęcia

fotki
Eweliny

   

Ewela

 wielkie dzięki

a tegoroczny finał powinien być piękny - wszak to impreza z tradycją

obserwator Darecki