.


2007


02.09.2007 - POLANA Z WIATAMI - III WYŚCIG
FINAŁ BXC 2007

Na starcie finałowego wyścigu BXC 2007 jeślim dobrze zliczył stanęło tym razem, aż 87 zawodników. Jak na ten przełomowy i mam nadzieję niezapomniany elbląski sezon to swoisty rekord.
Polana po sobotnich zawodach jeździeckich była ślicznie ozdobiona końskimi kupami. Ten fakt prawdopodobnie nie miał jednak żadnego większego wpływu, że starty najmłodszych uczestników wyglądały bardzo skromnie. Po starcie starszych kategorii na dużą pętlę udałem się w plener i przystąpiłem do przyjacielskiego dopingowania zawodników oraz robienia fotek na odcinku do "Mostka Elewów".
Start Elity zaskoczył mnie rewelacyjną frekwencją. Tym razem wybrałem się dopingować bractwo na odcinku od wspomnianego mostka do mety. Mogłem tu zaobserwować wielką chęć walki i zaciętość malującą się na twarzach zawodników. Jedni dawali z siebie wszystko walcząc o zwycięstwo, drudzy walczyli o chwalebne przetrwanie i zmagali się z trudną trasą.
Na linii mety w większości panowało wszechobecne zadowolenie z ukończenia zawodów.

Dekoracje finałowe skupiły spore grono wiernych kibiców.

    THE END 2007

Jak tylko zdrowie pozwoli w następnym roku powinienem się zdecydować na start tym bardziej, że rocznikowo wejdę w kategorię najstarszą wiekowo.

trzymając bardzo mocno kciuki obserwował wszystko bardzo cierpliwie  Darecki