XIII EINO - ALLEYCAT 18+
Marciniak
 - 09.06.2011


Tym razem kolega Marciniak, podjął się jakże zaszczytnego zadania organizacyjnego EINO. Jako punkt organizacyjnie wywrotny zmienił pierwszy raz w historii imprezy tradycyjne miejsce startu EINO. Jakiś niepewniak stwierdził, że nie dam rady tam podjechać. Jakże grubo się mylił, podjechałem i wystartowałem (sic!)

Organizację imprezy do momentu ogłoszenia wyników oceniam bardzo obiektywnie i samych superlatywach pozytywnie, czyli na całe 100%.
Będąc uczestnikiem większości EINO Alleycatów oraz organizatorem czterech edycji stwierdzam, że nikt do tej pory nie zorganizował tak wypasionych w oznaczeniu i dosłownie zapierających dech w piersiach punktów.

Niestety podczas zakończenia wspaniałego afterka moja czujność została na małą chwilę pozornie uśpiona i niestety obudziłem się z ręką w nocniku. Ku mojej uciesze nie ja sam jeden zmuszony byłem obudzić się w sza...ie.  Konkluzja moim zdaniem jest tylko jedna - to miał być ALLEYCAT, a nie konkurs pod tytułem „Impresje malarskie z szczególnym uwzględnieniem zasad wzorcowej kaligrafii”. Kaligrafię, a owszem studiowałem jakieś 40 lat temu i zakończyłem ją z wynikiem pozytywnym.
Teraz usłyszałem, że popełniłem całe mnóstwo błędów podczas malowania wspaniale zaprojektowanej impresji w temacie „Kobieta jest istotą iście boską”.
Porównanie organizatora wyraźnie przemawia na moją niekorzyść, więc autorytatywnie uznaję wyniki organizatora z swoim błędem autorsko sprowadzonym do poziomu - 20 punktów, czyli dokładnie okolicy dna kompletnego. Jak się dokładnie przyjrzeć to w każdym polu mam błąd. Ażeby telefonicznie wytłumaczyć dokładne położenie linii i punktów potrzeba trochę czasu. No tak, darmowych minut mam całkiem sporo, a i tak za nie płacę.

 
wzór   moja karta

 Niech kolejnym organizatorom towarzyszy zdrowy rozsądek. Zawodnicy niech nie oszukują bo zawiąże się towarzystwo obrony EINO i zawiadomi prokuraturę.


Sędzia na boisku ma zawsze rację.

  1. Sergiej   18  
2. Modo   17  
  3. Hans   16  
4. Biszkopt   15  
  5. Agniecha   14  
6. Kamila   13  
  7. Orzeł   12  
8. Bathory   11  
  9. Marcin_Ch   10  
10. Tomar66   9  
  11. Alex   8  
12. Wiolettavivi   7  
  13. Darecki   6  
14. Jarhaw   5  
  15. Aga   4  
16. Alanda   3  
  17. Ori   2  
18. Owieczka   1  
         

Fotki ESR

 Darecki