ELBLĄSKI ALLEYCAT
17.09.2011


Bardzo ważna i szumna sprawa w elbląskim światku rowerowym. Tym razem pełne zaskoczenie organizacyjne, gdyż jak stanowił odnaleziony w necie komunikat, oficjalnym organizatorem był sam Prezydent Miasta Elbląg.
Pomimo serdecznej i bardzo prostej prośby do kolejnych organizatorów o powiadamianiu mnie o organizacji EINO w celach jedynie statystycznych i tym razem nie dostałem podstawowej informacji.
Długo zastanawiałem się czy jest to kolejne, czyli XV EINO. Nie spałem po nocach zastanawiając się komu uwzględnić punkty za organizację i jak właściwie powinna wyglądać skomplikowana tym razem klasyfikacja.
Ponieważ wszyscy widzieli, że najbardziej udzielał się Marecki (natenczas Oficer Rowerowy) całość punktów za organizację idzie na jego konto. Szeptuchom serdecznie dziękuję za podpowiedź.
 
Impreza zgromadziła na starcie rekordową liczbę uczestników co należy uwzględnić w statystyce która jest nieco zagmatwana.
 
Walory EINO zostały wzbogacone o wstępny przejazd przez Elbląg w ramach Elbląskiego Dnia bez Samochodu. Było gratisowo i nieco głośniej niż dotychczas.