ALLEYCAT  CZARNO-BIAŁY
Tomar66 - 18.02.2012


XX EINO
Tym razem zaliczyliśmy kolejny debiut organizacyjny. Trudnego zadania przejścia przez inicjację EINO podjął się, Tomar 66. Trasa ciekawie wymyślona i dodatkowo w celu utrudnienia okraszona na mapce tajemniczymi liniami wzdłuż zapodanych ulic. Na trasie rozmieszczone oczywiście jak wypada na imprezę tej klasy, podstępne punkty. Punkty w większości wzorcowo opisane i oczywiście do zaliczenia (zaliczyłem wszystkie, a na tych dwóch kontrowersyjnych miałem nawet świadków).
Jak to w życiu bywa, pojawiły się małe problemy techniczne. Dowiedziałem się mianowicie, że 25+5 =30 lecz to może być również 0. Dowiedziałem się też, że 28 to może być bardziej 2 niż 1 nie patrząc na lewo, że o bramie nie wspomnę.
Organizator bezdyskusyjnie, lecz zgodnie z zapodanym regulaminem zdefiniował całość w sposób oryginalny i metodą określaną powszechnie jako „teletombola” rozstrzygnął ostateczny wynik zawodów bijąc się natenczas mocno w pierś.
Rozstrzygnięcie nastąpiło oczywiście na niekorzyść niektórych, by inni niektórzy mogli się cieszyć z swojego wielkiego sukcesu.  

Na trasę ruszyło 8 zawodników i wszyscy szczęśliwie dotarli do wypasionej mety.

Niczego nie żałuję i będę grzeszyć nadal - Darecki

szprychówka XX EINOpunkty kontrolne XX EINO   moja trasa
Dane przejazdu : XX EINO
     

Pokonany dystans:

 -  21,80 km
Czas mety:  - brak danych
Czas jazdy:  - 1:03:36 h
Średnia prędkość:  - 20,57 km/h
V max:  - 35 km