EINO - ELBLĄSKI ALLEYCAT
KLASYFIKACJA GENERALNA


1.   Punkty za edycję przyznawane są zawodnikom według tendencji jednopunktowo malejącej w zależności od ilości startujących zawodników.
2.   O wynikach danej edycji które stanowią podstawę punktacji decyduje ostatecznie organizator ponosząc wszelkie konsekwencje.
3.   Organizatorowi zalicza się punkty według zasady - liczba uczestników dzielona przez 2. (Punkty oznaczone kolorem czerwonym.)
Kolejnych organizatorów proszę o wcześniejsze powiadamianie o chęci organizacji EINO na adres biker2000@interia.pl

Klasyfikacja Generalna po 55 edycji niestety została pomniejszona o zawodników którzy nie startowali od 2012 roku

 


 

 KLASYFIKACJA GENERALNA EINO (po 60 edycjach)

 
    SUMA SUMA SUMA SUMA SUMA   M R M AM D MB    
    2010 2011 2012 2013 2014   LV LVI LVII LVIII LIX LX    
1   Darecki 45 138 238 111 97   2 6 10 3 3 1   654
2   Modo 17 102 244 120 89   6   3 2 4     587
3   Marek_B 41 101 151 115 62   1 4 5 2 5 2   489
4   Marecki 36 104 160 67 58   4 5 5         439
5   Tomar 66 58 127 138 48 51   5   8   2     437
6   Marcin_Ch 15 132 95 71 75   8 1 9     2   408
7   Luke_HS   35 164 94 70                 363
8   Jarhaw 4 57 150 20                   231
9   Zadlo     86 110 33                 229
10   Rękaw     62 47 83   4 3 7 1       207
11   Ori 22 16 162 1                   201
12   Przemoc 84   21 20 80 58       4   3 3   189
13   Owieczka 15 49 77 23 5                 169
14   Alex 20 52 86                     158
15   Czik-czuk   64 80                     144
16   Maniek   13 125                     138
17   Dziurson     127                     127
18   Aga 8 43 14 50 6         2       123
19   Gutowski Grzegorz     106 7                   113
20   Kristofer vel kbiały2002 3 6 32 60     3 2 6         112
21   Maciek   16 59 32                   107
22   Gabs     97                     97
23   Karola   18 53 24                   95
24   Wiolettavivi   27 61                     88
25   Sting 1 40 39   6                 86
26   Sokół   23 54 8                   85
27   Lewy     62 21                   83
28   Baranowski Olaf (Olaf)     59   23                 82
29   Krzysiek (Merc1011)     70 11                   81
30   Urbanowski Cezary   16 65                     81
31   Mirus   18 62                     80
32   Junker Marcin     79                     79
33   Jacewicz Sławomir     78                     78
34   Orzeł   25 53                     78
35   Jaro   29 46                     75
36   Klunder Joanna   27 44                     71
37   Klunder Tomasz   28 43                     71
38   Andre77     30 27 13                 70
39   Faryno Daniel     53   17                 70
40   Rafi 16 13 37                     66
41   Skorupa Michał (Owen)     63                     63
42   Maciejewska Anna   17 45                     62
43   Iwiatko     59                     59
44   Suchodolska Alicja     58                     58
45   Suchodolska Aleksandra     57                     57
46   Czarny     56                     56
47   Gulak Grzegorz     48 7                   55
48   Pęcina Wojciech     55                     55
49   Damnic Tomasz (Yunit)     7 26 21                 54
50   Bidziński Karol (Bidzin)   14 6 24 10                 54
51   Modrzewa       51 1                 52
52   Mikołaj 19 20 13                     52
53   Junker Magdalena     52                     52
54   Five   19 33                     52
55   Marguardt Mariusz     50                     50
56   Dziurol     49                     49
57   Leśniak Arkadiusz     48                     48
58   Jetka Danuta     47                     47
59   Agniecha   39 8                     47
60   Damian A         46                 46
61   DrRafi76     45                     45
62   Faryno Dawid (Dawid)     38   5                 43
63   Mumin     42                     42
64   Łuciw Sebastian (Sebo)   18 24                     42
65   Ma.rtin.es     41                     41
66   Kreft Martyna     41                     41
67   Fredi     40                     40
68   Kreft Józef     40                     40
69   Bukato 30 9 1                     40
70   Neta     39                     39
71   Kuciński Łukasz   1 37                     38
72   Sieczechowicz Stanisław     38                     38
73   Turczyk Dariusz (Darek)     37                     37
74   Kiton     37                     37
75   Bertas   35 2                     37
76   Dziobak     36                     36
77   Blinowska Małgorzata     36                     36
78   Różańska Joanna (Jowanna)     36                     36
79   Modrzejewski Arkadiusz     35                     35
80   Andrzey     34                     34
81   Kananowicz Piotr (Piotr AUTHOR)     34                     34
82   Drużyna Lemniska     33                     33
83   Kurowski Karol     33                     33
84   Gawlińska Anita     32                     32
85   Gagat Kamil (Gadżet)     8 23                   31
86   Gawliński Bartek     31                     31
87   Stańczak Krzysztof (Stancel)     31                     31
88   Gawroński Łukasz     30                     30
89   Iżbicki Bartłomiej (kpt. Żbik)     29                     29
90   Drańczuk Marcin   5   16 7                 28
91   MLK     28                     28
92   El Koors         27                 27
93   Kiler     27                     27
94   Łasuch     26                     26
95   Garbecka Ola (Szprycha1)       25                   25
96   Warsza Adam     25                     25
97   Barczak Kacper     25                     25
98   Chlebowski Patryk     24                     24
99   Marian     23                     23
100   Kozłowski Olaf     23                     23
101   Jaranowski Piotr     22                     22
102   Klauduch     22                     22
103   Sosik Kamil     22                     22
104   Bazyl       21                   21
105   Muppet     21                     21
106   Ilfing     21                     21
107   Wróblewski Krystian (Wróbel)     21                     21
108   Kokosza Marta     20                     20
109   Kasica Krzysztof     20                     20
110   Brzeziński Bartek (Brzóska)     20                     20
111   Rybka-Nadolska Anna       19                   19
112   Pęsik Zbigniew     19                     19
113   Wasilewska-Szostek Bożena     19                     19
114   Nadolski Leszek       18                   18
115   Budek Maciej     18                     18
116   Faryno Daniel (Rajan)       17                   17
117   Kowalski Tomasz     17                     17
118   Grędzińska Wiesława     17                     17
119   Srzyplocz         7   7   2         16
120   Terlecki Jacek         16                 16
121   Terlecka-Kotarska Bożena         16                 16
122   Gajewska Ilona (Jelonka)     16                     16
123   Gajewska Wioletta (Szprycha3)       15                   15
124   Kosiacki Gniewomir (Gniewko)     15                     15
125   Gregor     14                     14
126   Jacek   7 7                     14
127   Korzeniewski Przemek (Keczap)     14                     14
128   Piotr     13                     13
129   Andre     13                     13
130   Lemon     13                     13
131   Łychoński Michał     12                     12
132   Dawid Anna (Szprycha2)       11                   11
133   Manches     11                     11
134   Mamusia Piotrusia       6 4                 10
135   Pawlik       10                   10
136   Perzanowski Jacek (Igrek)     10                     10
137   Głuch Tomasz     10                     10
138   Aszendorf Krzysztof (Asior)     10                     10
139   Kłos-Aszendorf Hanna (Witoria)     9                     9
140   Sznaza Kacper       9                   9
141   Knowska Aleksandra         8                 8
142   Kaja       8                   8
143   Płatek Maja (Fretka)     8                     8
144   Makowski Tomasz     7