ROWEROWA STEGNA 2013
ESR - 24.03.2013


Zapowiedź mroźnej pogody spowodowała, że frekwencja tym razem bardzo poważnie poleciała in minus. Wyruszyliśmy na Rowerową Stegnę w kameralnej, bo zaledwie trzydziesto paro osobowej grupie. Wyjazd rozpoczął się też nieco inną trasą. Zapowiedzi mroźnego dnia spaliły oczywiście na panewce więc dotarcie do Stegny okazało się pogodowo banalnie proste. Ilość złapanych kapci przez uczestników również przejdzie do historii.
Mając szczęście i dysponując dodatkowym czasem przed dotarciem na plażę wspólnie z Rafim, Robertem i Arturem zaliczyłem jeszcze rozgrzewkowo Sztutowo. Elbląskie Morsy nas nie zawiodły i zakończyły swój sezon na mokro.
W drogę powrotną jedni wyruszyli szybciej, inni biesiadowali jeszcze w barach, a jeszcze inni wybrali inną nieco dłuższą drogę.  Ci co byli chyba nie żałują ? Z imprezy wracałem bardzo nietypowo gdyż jedynie w dwójkę z Marcinem. W dwójkę to można sobie mocno pogadać.

Zaliczyłem pierwszą tegoroczną setkę i oby nie ostatnią.

Wszystkim którzy ostatecznie zdecydowali się na jazdę serdecznie więc dziękuję.

Darecki      

Fotki ESR
 

Trasa:
Elbląg - Kazimierzowo - Bielnik II - Kępki - Marzęcino - Tujsk - Stegna - powrót - Tujsk - Marzęcino - Kępki - Bielnik II - Helenowo - Elbląg.